شرکت توسعه تجارت گلزار نمایندگی رسمی تی سی ال در ایران امروز : 26 آبان 1397
صفحه اصلی
ورود نمایندگان

گروه کولرهاي گازي TCL برندي با پيشرفتي چشمگير در سال 1999 شروع به کار نموده است و طي سالهاي اخير به يکي از بزرگترين توليدکنندگان انواع کولرهاي گازي و سيستمهاي تهويه مطبوع تجاري تبديل شده است. اين شرکت با توليد سالانه بيش از 5/7 ميليون محصول قادر به کسب بازاري موفق در 141 کشور جهان بوده است.

GolzarTahvie.pngشرکت توسعه تجارت گلزار نمايندگي انحصاري سيستمهاي تهويه مطبوع TCL در ايران که با تجربه اي بالغ بر 9 سال نسبت به فروش و ارائه خدمات پس از فروش محصولات TCL مفتخر است و با فعاليتي مستمر و به پشتوانه تجربيات خود نسبت به ارائه مشاوره مهندسي در خصوص پروژه هاي سرمايشي و گرمايشي و همچنين سيستمهاي تهويه مطبوع در حهت اخذ رضايت مشتريان خود گام برمي دارند.

اين شرکت با داشتن بيش از 200 نمايندگي خدمات پس از فروش در سراسر کشور شبکه اي گسترده در جهت ارائه سرويس و خدمات پس از فروش محصولات TCL ايجاد نموده تا بهينه ترين دسترسي ممکن را براي مشتريان فراهم آورد.

يکي از خصايص بارز خدمات پس از فروش شرکت توسعه تجارت گلزار ارسال سريع قطعات يدکي به اقصا نقاط کشور براي نمايندگان و متعاقب آن ارائه سريع خدمات مي باشد.

اميد است با توجه به سيستم حرفه اي و پرتلاش خدمات پس از فروش اين شرکت پيشرفتي مستمر در جهت رضايت مشتري را شاهد باشيم.

     
کلیه حقوق این تارنما متعلق به شرکت  توسعه تجارت گلزار می باشد.1380-1395